Crossweb, czyli baza wydarzeń związanych z IT

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tej stronce, to polecam: Crossweb.pl. Na stronie znajdziecie wiele interesujących wydarzeń związanych z tematyką IT, począwszy od e-biznesu i social media, a skończywszy na programowaniu w Javie czy Pythonie.

Według autorów, w bazie strony możemy już znaleźć ponad 11 tysięcy wydarzeń, prawie 600 cykli spotkań i ponad 10 tysięcy prelegentów. Wśród nadchodzących (około 200) wydarzeń znajdziemy zarówno ogólne wydarzenia (140), wydarzenia związane z programowaniem, startupami, e-marketingiem, UX, hackathony, warsztaty i szkolenia.

Na stronie znajdują się wydarzenia z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Opole, Radom, Płock, etc. Są też wydarzenia, które odbywają się on-line.

Generalnie jest to bardzo fajna stronka dla osób, które chciałyby spotkać kogoś z branży lub zaprezentować swoje wydarzenie.

Pondato, można zerknąć na ich dodatkową stronę: CrossJob z ofertami pracy dla osób z branży IT. Tu też znajdziemy podział na miasta, z których pochodzą oferty.

https://www.crossweb.pl